İş Planı Yazma Kılavuzu pdf indir

tarafından
3
İş Planı Yazma Kılavuzu pdf indir

Girişimcilik, finans, iş planı ve yönetim üzerine eğitimler veren Aysan Doğaner, iş planı yazmayı kolaylaştıran bir kılavuz hazırladı. Hazırlık aşamasından yazım aşamasına adım adım ilerleyen; örnek tablo, vak’a analizi ve infografiklerle anlatımı kolaylaştıran bu kitabı okuduğunuzda, “İş planı yazmak bu kadar da kolay mıymış?” diyeceksiniz.
 
İyi yazılmış bir iş planı; kendi işini kurmak ve kârlı büyümek isteyen girişimciler için harika bir pusula ve yol haritasıdır.  Sizi, karanlıkta iz sürmekten kurtarır. İş planı sayesinde “planlı, programlı” ve “hesaplı, kitaplı” iş yapma disiplini kazanan bir girişimci; hibe ve teşviklerden yararlanmanın, ortak edinmenin ve kredi bulmanın yollarını da öğrenmiş olur. 
 
Bu arada formüllü ve birbiriyle entegre olan tüm finansal tabloları, örnek iş planlarını www.aysandoganer.com’dan indirip üzerinde simülasyon yapabilirsiniz.
 
Eh, daha ne olsun, ne diyelim! Kolay gelsin… 
 

İş Planı Yazma Kılavuzu isimli 206 sayfadan oluşan kitap ; E. Aysan Doğaner tarafından yazılmış ve MATİZ YAYINEVİ yayınevinin 02.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İş Planı Yazma Kılavuzu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.