İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf indir

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf indir

Hepimiz aslında kendi hikayelerimizi yazarız. Bazen bir konuşma, bazen bir toplantı bazen de bir sunum esnasında hep kendimizi, kendi dünyamızdaki yaşananları katılımcılara aktarıyoruz.

Son beş on yıllık süreç içerisinde insanların bilgiye ulaşma hızı değiştikçe, sunum yapma şekilleri de değişti. İnsanlar artık daha az bilginin olduğu ve net mesajların verildiği, akılda kalıcı ve ikna edici sunumları dinlemek istiyorlar. Ayrıca sunum yapan kişinin sahne hâkimiyeti, görünüşü, konu hakkındaki bilgi birikimi ve deneyimi katılımcıların en çok dikkat ettikleri konuların başında geliyor.

Teknoloji ile birlikte insanların dikkatli okuma ve dinleme süreleri de değişti, 140 – 280 karakter ile duygularımızı ifade edebiliyoruz artık. Onun dışında uzun kurulan cümleleri okumuyor ve dinlemiyoruz.

Bu kitapta;
– Pandemi ile birlikte gerçekten sunum yapma şekilleri de değişti mi?
– Katılımcılarınızı heyecanlandıracak, sunumunuzu farklı kılacak neler yapabilirsiniz?
– Eller cepte sunum yapmak sizce yanlış mı?
– Sunumlarınızda hikaye anlatmanın yolları nelerdir?
– Gerçekten sunumlarda yenilik var mı?
Sunum adına aradığınız tüm konular bu kitabın içinde yer almaktadır.
Bu kitap sunum alanında pandemi süresince yayınlanan ilk yenilikçi sunum teknikleri kitabı olarak da benim için farklı bir anlam taşımaktadır. Yararlı olması dileği ile…

Keyifli okumalar…
 

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar isimli 146 sayfadan oluşan kitap ; Murat Şahbaz tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf indir - indir