İsa Dogması pdf indir

tarafından
9
İsa Dogması pdf indir

Toplumumuz işleyişini düzgün bir şekilde sürdürebilmek için ne türden insanlara gereksinim duymaktadır acaba? Büyük gruplara kolay uyum sağlayabilecek ve bu gruplar içinde çalışabilecek, daha fazla tüketme arzusu taşıyan, tercihleri kolaylıkla etki altına alınabilen ve önceden tahmin edilebilecek insanlara gereksinim duyulmaktadır. Kendini herhangi bir otorite, prensip ya da inanca bağlı görmeyen, özgür ve bağımsız olduğunu hisseden ancak yine de kumanda altına alınmaya istekli, kendisinden bekleneni yapmaya hazır, toplumsal makineyle sürtüşme yaşamadan ona uyum sağlayabilecek insanlara gereksinim duyulmaktadır. Bunlar güç kullanmaksızın, bir lidere gereksinim duymaksızın yönlendirilebilecek; hareket etmek, bir işe yaramak, ileri gitmek dışında hiçbir amaç için harekete geçmesi mümkün olmayan insanlardır.
 

İsa Dogması isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Erich Fromm tarafından yazılmış ve SAY YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kral, Savaşçı, Büyücü, Aşık Ergin Eril Arketiplerini Yeniden Keşfetmek pdf indir başlıklı makalemizde Aşık Ergin Eril Arketiplerini Yeniden Keşfetmek indir, Aşık Ergin Eril Arketiplerini Yeniden Keşfetmek oku ve Aşık Ergin Eril Arketiplerini Yeniden Keşfetmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İsa Dogması pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.