Işıltılı Ovanın Hikayesi pdf indir

tarafından
6
Işıltılı Ovanın Hikayesi  pdf indir

Kahramanımız cesur Hallblithe’ın peşine düşüp çıktığımız bir yolculuk bu, eski zamanlardan kalma bir destan. Işıltılı Ova’nın bitmek tükenmez bilmeyen, denizleri aşan, yol boyunca farklı maceralarla karşılaşılan büyüleyici yolculuğu.

Bu yolculukta önüne çıkan her engeli, karşısına çıkan her düşmanı kalbindeki aşktan güç alarak yenen Hallblithe bize aşkın ve sevginin sınırsız kudretini kanıtlıyor.

Gerçek sevginin unutmadığını, gerçek sevginin sevilenin dışında bir başkasıyla asla yetinmeyeceğini, gerçek sevginin sonunda kazanacağını bize bir kez daha anlatıyor.

Bu macerada nefeslerimizi tutarak Hallblithe ile birlikte hayal bile edemeyeceğimiz diyarları gezip, merak uyandıran kahramanlarla karşılacağız.
 

Işıltılı Ovanın Hikayesi isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; William Morris tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kum Krallığı pdf indir başlıklı makalemizde Kum Krallığı indir, Kum Krallığı oku ve Kum Krallığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Işıltılı Ovanın Hikayesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.