İslamî Finans Perspektifinden Borsa pdf indir

tarafından
9
İslamî Finans Perspektifinden Borsa pdf indir

İslam iktisadının temel kurum ve meselelerinin ele alındığı kitaplardan oluşan Cep Kitapları dizisinin dokuzuncu kitabı olan bu eserde, borsa konusu teorik bir derinlikten ziyade her seviyeden insanın kolaylıkla anlayacağı bir içerikte anlatılmaya çalışılmıştır. Finansal sistem, günlük hayatımızın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Ülkemizde ve özellikle İslam ülkelerinde faiz hassasiyetine sahip bireylerin bankacılık, sigortacılık, emeklilik planlaması vb. konularda İslâmî finans sistemine yönelimleri artmaktadır. Bu ihtiyaca yönelik olarak bu çalışma, sade ve akıcı bir dille İslâmî finans perspektifinden borsa konusunu ele almaktır. Kitapta hem klasik anlamda finans sistemi ele alınmış hem de İslâmî finans perspektifinden karşılaştırmalı olarak detaylandırılmıştır.
 

İslamî Finans Perspektifinden Borsa isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Mehmet Fatih Buğan tarafından yazılmış ve İKTİSAT YAYINLARI yayınevinin 16.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf indir başlıklı makalemizde Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 indir, Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 oku ve Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İslamî Finans Perspektifinden Borsa pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.