İspanya Kültürü, Tarihi, Edebiyatı, Coğrafyası pdf indir

tarafından
7
İspanya  Kültürü, Tarihi, Edebiyatı, Coğrafyası pdf indir

Bu, bağlantılı bir çalışmadan çok, İspanya üzerine başıboş notların bir koleksiyonudur. İspanyol edebiyatının ve seyahatinin birçok keyifli saatinden notlar, belki de özür dilemeden ortaya çıkmak için biraz fazla kişisel bir ilgi alanıdır. İspanyol yaşamını rahatsız eden büyük sosyal ve politik sorunlara hiçbir gönderme bulunmayacaktır. Bir İspanyol tatilinin boş anlarını doldurmak ve muhtemelen okuyucunun İspanya’yı kaplayan “parfum du terroir”ı hissetmesine yardımcı olmak, bu sayfaların iddiasız amacıdır. Daha da iyisi, memnuniyetsizlik içinde İspanyol yaşamı ve edebiyatı hakkında yetkili yazarlara ve İspanyol edebiyatının büyülü diyarına döner.
 

İspanya
Kültürü, Tarihi, Edebiyatı, Coğrafyası isimli 174 sayfadan oluşan kitap ; Aubrey F. G. Bell tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Demiryolu Seyahatinin Tarihi 19. Yüzyılda Mekan ve Zamanın Sanayileşmesi pdf indir başlıklı makalemizde Demiryolu Seyahatinin Tarihi 19. Yüzyılda Mekan ve Zamanın Sanayileşmesi indir, Demiryolu Seyahatinin Tarihi 19. Yüzyılda Mekan ve Zamanın Sanayileşmesi oku ve Demiryolu Seyahatinin Tarihi 19. Yüzyılda Mekan ve Zamanın Sanayileşmesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İspanya Kültürü, Tarihi, Edebiyatı, Coğrafyası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.