İstanbul Sanat Dergisi Sayı:7 Nisan-Mayıs-Haziran 2022 pdf indir

tarafından
8
İstanbul Sanat Dergisi Sayı:7 Nisan-Mayıs-Haziran 2022 pdf indir

Sanat dünyasına yeni bir soluk getiren İstanbul Sanat Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Dergi, yayınlanan yeni sayısını son yılların en flaş konularından NFT’ye ayırdı. NFT nedir, sanatla ilişkisi nasıl okunmalı, sanatçıya neler katıyor, sanat izleyicisi için ne anlam ifade ediyor? İstanbul Sanat, bu soruları ve daha fazlasını konunun uzmanlarına sorup, cevaplarını sayfalarına taşıdı. 
 
KÜRATÖR, KOLEKSİYONER, HUKUKÇU, PLATFORM…
 
NFT konusunu tek bir açıdan değil; sanatçı, küratör, koleksiyoner, hukukçu, platform açısından da ele alan dergi sayfalarında bulacağınız isimler şu şekilde: Fotoğraf Sanatçısı Murat Germen, Akademisyen ve Sanatçı Selçuk Artut, Ressam Eda Zamanpur, Koleksiyoner Feride İkiz, Sanat Hukuku Danışmanı – Avukat Pınar Sönmez, Manza.io ekibinden Murat Canbaz ve Ahmet Hakan Özgür… NFT hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, İstanbul Sanat Dergisi ihtiyacınız olacak tek kılavuz!
 
KİMLER VAR KİMLER…
 
Ressam CANAN, Yerleştirme Sanatçısı Eda Soylu, RC Müzayede Yöneticisi Rahmi Çöğendez, Elgiz Müzesi Kurucusu Can Elgiz, Akbant Sanat Müdürü Derya Bigalı, şehrin yeni kültür mekanlarından Galata Postane’nin kurucusu Yaşar Adnan Adanalı, Akademisyen ve Sanat Tarihçisi Burcu Pelvanoğlu, Milli Saraylar Restorasyon Dairesi Başkanı Gökşen Canıyılmaz, CRR Genel Sanat Yönetmeni Murat Cem Orhan, Müzisyen Nisan Ak, Arter Yayınlar ve İçerik Koordinatörü Süreyyya Evren… Hepsi ve daha fazlası, derginin yeni sayısı sayfalarına konuk oldu.
 
Kısacası, İstanbul Sanat Dergisi’nin yeni sayısı rengarenk, ışıl ışıl, canlı, umutlu ve ilham verici! Güneşli, güzel günlerde okumanız dileğiyle…
 

İstanbul Sanat Dergisi Sayı:7 Nisan-Mayıs-Haziran 2022 isimli 68 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve İSTANBUL SANAT DERGİSİ yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Post Öykü İki Aylık Öykü Dergisi Sayı:46 Mayıs-Haziran 2022 pdf indir başlıklı makalemizde Post Öykü İki Aylık Öykü Dergisi Sayı:46 Mayıs-Haziran 2022 indir, Post Öykü İki Aylık Öykü Dergisi Sayı:46 Mayıs-Haziran 2022 oku ve Post Öykü İki Aylık Öykü Dergisi Sayı:46 Mayıs-Haziran 2022 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İstanbul Sanat Dergisi Sayı:7 Nisan-Mayıs-Haziran 2022 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.