İstihbaratçı Akıl Oyunları pdf indir

tarafından
7
İstihbaratçı  Akıl Oyunları pdf indir

“Devletleri akıl yönetir, devlet aklı istihbarattır.”
 
İstihbarat teşkilatları, etkin ve güçlü olmayan devletlerin masada söz hakkı yoktur, hatta o masada sandalyeleri de yoktur. Eğer bir yerlerde bombalar patlamıyorsa, insanlar ölmüyorsa, kaos ve kargaşa yoksa bunun teminatı ve engelleyicisi Türk istihbaratıdır. “Peşinizdeyiz vesizi iyi tanıyoruz!”
 
Başlangıçta falcılık ve astrolojiye dayanan istihbarat; eski Türk devlet yapısı ve geleneği ile şekillenmeye başlamış, isim ve unvan değişiklikleriyle günümüze gelmiş, şu anki en güçlü ve başarılı İstihbarat sistemi ve birimlerinin son halini almıştır. Kahramanımız Özel Kuvvetler Subayı Fırtına Atakan, subaylıktan Türk istihbaratına geçişini, burada yurt içi ve yurt dışındaki çok gizli, önemli görevlere katılarak verdiği kahramanlık mücadelelerini ve Burcu Öğretmen’le olan büyük aşk hikâyesini anlatıyor. Burcu Öğretmen’e olan kalbindeki sevdası ile hain terör örgütlerine beslediği kin ve intikam ateşiyle tarih yazıyor. Bir sevdanın en masum halinin işlendiği, bir kalbe iki sevdanın sığdırıldığı mangal yürekli, kurt bakışlı, isimsiz kahramanın destanını anlatıyor.
 
İstihbaratçılarımız, daha önce duymadığınız, bilmediğiniz en gizli yöntemlerle teröristlerin içine sızarak yabancı devletlerin akıllarıyla oynuyor, bilginin kaynağına girerek değişik usul ve yöntemlerle bazen lokantada bulaşıkçı, bazen kâğıt toplayıcısı, kırmızı ışıkta cam silen dilenci kılığında karşımıza çıkıyorlar…
 
“Baktığınız her yerde biz varız, biz her yerdeyiz dosta da düşmana da nefesleri kadar yakınız, biz isimsizleriz…” “Vatan sağ olsun!”
 

İstihbaratçı
Akıl Oyunları isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Aydın Benli tarafından yazılmış ve VAVEYLA YAYINCILIK yayınevinin 19.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kürk Mantolu Madonna pdf indir başlıklı makalemizde Kürk Mantolu Madonna indir, Kürk Mantolu Madonna oku ve Kürk Mantolu Madonna pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İstihbaratçı Akıl Oyunları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.