İstikametsiz Eğitim pdf indir

tarafından
10
İstikametsiz Eğitim  pdf indir

Eğitim meselesi Türkiye’nin milli sorunu.
Sorunumuz gün geçtikçe derinleşirken sorunlar da artıyor.
“Ne olacak bu eğitim hali!” diyerek eğitimimizin sorunlarını dert edinen eğitimcilerin takdir edilesi çabaları var. Fakat gündemimizi meşgul eden sorunların fazla oluşu sebebiyle bir akarsu gibi akıp giderek gündemimizden uzaklaşıyor.
Her yeni bir gün yeni bir sorunun konuşulup çözüme gidilemediği ülkemizde sorunlarımız yığılmaya devam ediyor.
İşte bu maksatla eğitim sorunlarını derlemek üzere yola çıkan yazar, kendi bakış açısından sorunlara eğiliyor. Başlıklar ve içerik bakımından özgün, kısa ve öz olarak sorunları tartışıyor.
Eğitimin istikameti olan yeni bir yola girmesi gerektiğini belirten yazar, aksi halde bugünün eğitiminin eser kapağında anlatılmak istenen gibi sürekli aynı noktaya bizi döndüreceğini ve ilerleme sağlanamayacağını dile getiriyor.
Bu vesileyle “İstikametsiz Eğitim” adlı eser, ülkemizin tüm insanlarını sorunların farkında olmaya ve çözülmesi yolunda adımlar atmaya davet ediyor.
 

İstikametsiz Eğitim isimli 118 sayfadan oluşan kitap ; Onur Kavak tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mutlu Çocuk Eğitim Seti (20 Kitap) pdf indir başlıklı makalemizde Mutlu Çocuk Eğitim Seti (20 Kitap) indir, Mutlu Çocuk Eğitim Seti (20 Kitap) oku ve Mutlu Çocuk Eğitim Seti (20 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İstikametsiz Eğitim pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.