İyi Ki Varsın Öğretmenim pdf indir

tarafından
42
İyi Ki Varsın Öğretmenim pdf indir

Eğitim uzun ve büyük bir yolculuktur, etkili bir süreçtir. Öğretmen, uzun bir yolculuğun vazgeçilmez kılavuzudur. Bu kitap öğretmenin kılavuzu niteliğinde size ışık tutacaktır. Öğretmen hedef belirler, öğrenci hedefi görür ve hedefe yürür. Öğrenci mihman, öğretmen mihmandardır. Eğitim ekip işidir. Öğretmen ekibin parçası orkestranın en gürbüz sesidir.
Öğretmenlerin başarıya inancına, meslek bilgisine, çalışma isteğine, öğretme azmine bakarak eğitimin kalitesi hakkında yeteri bilgiye sahip oluruz. Eğitimde çok ileride olduğu halde ekonomisi zayıf bir ülke yoktur. Ögretmen vizyon sahibidir. Değişime uymaz, değişime yon verir.
Öğretmen: değişimi ve gelişimi önceden fark edip çağa yön veren, insanlığa her dem çağrısı olan kişidir. Ümit kaynağı sabır küpü, gönül mimarı, adam sarrafıdır öğretmen. İyi ki varsın öğretmenim, yarınlarımız günümüzden, bugünümüz dünümüzden iyi olsun diye kaleme alınmış bir kitap.
İyi ki varsın öğretmenim, ülkemin başkahramanı sensin…
 

İyi Ki Varsın Öğretmenim isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Aziz Erdoğan tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 22.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İlköğretimde Rehberlik / Yıldız Kuzgun pdf indir başlıklı makalemizde İlköğretimde Rehberlik / Yıldız Kuzgun indir, İlköğretimde Rehberlik / Yıldız Kuzgun oku ve İlköğretimde Rehberlik / Yıldız Kuzgun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İyi Ki Varsın Öğretmenim pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.