İzdivaç pdf indir

tarafından
8
İzdivaç pdf indir

Romanlarıyla New York Times çok satanlar listesinde yer alan RITA ödüllü yazar Lisa Kleypas, cüretkâr anlatımı ve sıra dışı karakterleriyle tarihi aşk romanları sevenleri 19. yüzyıl İngiltere’sinde tutku dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
 
 
Gallerli bir bakkalın oğlu olan Rhys Winterborne, ticari zekâsı ve sağduyusu sayesinde İngiltere’nin en zenginleri arasına girmeyi başarmış olsa da soylular tarafından küçük görülmekten kurtulamamıştı. Sahip olduğu güçle istediğini her zaman alan Rhys, aristokrat bir ailenin güzeller güzeli kızı Helen ile tanıştığında soylu bir aileden gelen eğitimli bir adam olmadığı için onu elde
edememe tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı ve onunla evlenmek için tüm kuralları çiğnemeye hazırdı.
 
 
Daha önce hiçbir erkekle ilişki yaşamamış ve sosyetenin iki yüzlülüğünden uzakta bir gelecek arayışındaki Helen ise Rhys‘le macera dolu yepyeni bir hayata adım atmak için büyük bir istek duyuyordu. Etrafındakilerin
bütün itirazlarına rağmen Helen, kalbinin sesini dinleyip onunla evlenmeye kararlıydı.
 
Ta ki kendisinin bir soylu olmadığını öğrenene kadar…
 

İzdivaç isimli 396 sayfadan oluşan kitap ; Lisa Kleypas tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 10.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kar Gibi Bembeyaz Teninde Sev Ülkeni Berfin pdf indir başlıklı makalemizde Kar Gibi Bembeyaz Teninde Sev Ülkeni Berfin indir, Kar Gibi Bembeyaz Teninde Sev Ülkeni Berfin oku ve Kar Gibi Bembeyaz Teninde Sev Ülkeni Berfin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İzdivaç pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.