Jane Doe Serisi (2 Kitap Kutulu) pdf indir

tarafından
5
Jane Doe Serisi (2 Kitap Kutulu) pdf indir

JANE DOE

İNSANI OLDUĞU KİŞİ YAPAN DERİNDEKİ KONULARDI 
Jane’in hayatı, çalıştığı sigorta şirketindeki yeni işi kadar sıradan görünmektedir. Her sabah çiçek desenli elbiseleriyle işe gelir, düşük pozisyondaki görevlerini dürüstçe yerine getirir ve herkese karşı oldukça kibardır.
Jane, kısa süre içinde kendisi gibi kadınlardan hoşlanan iş arkadaşı Steven Hepsworth için mükemmel bir hedef haline gelir; çünkü o güzel, uysal, güvensiz ve bir erkeğe boyun eğmeye istekli gibidir.
Sorun şu ki, hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Jane Doe adlı bu kızın gerçekte kim olduğu ve ne istediği hakkında kimsenin bir fikri yoktur. Onun tek isteği üzeri örtülen kötülükleri ortaya çıkarmak ve intikam almaktır.

BAŞ BELASI
Acımasızca geçen bir çocukluktan sonra kendine yeni bir hayat kuracağına söz veren Jane, normal bir hayata adım atmış gibi görünmektedir; âşık olduğu bir sevgilisi, giderek yükseldiği bir işi vardır. 
Ailesiyle tüm bağlantılarını kestiği için hiç görmediği on altı yaşındaki yeğeni Kayla’nın ortadan kaybolduğu haberi kimsenin hatta Jane’in bile umurunda olmaz, ta ki onun fotoğrafını görene dek. 
Herkesten gizlemeye çalıştığı hislerini gün yüzüne çıkaran bu karşılaşma, Jane’in üstünü örttüğü karanlık tarafıyla yüzleşmesine neden olur.

“İntikam bu büyüleyici gerilimi yönlendiriyor… Stone, baştan sona gerilimi yüksek tutuyor ve kendisini sosyopat olarak tanımlayan Jane karakteriyle büyük bir boşluğu dolduruyor.” 
—Publisher Weekly
 
 

Jane Doe Serisi (2 Kitap Kutulu) isimli 656 sayfadan oluşan kitap ; Victoria Helen Stone tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 19.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Jane Doe Serisi (2 Kitap Kutulu) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.