John Barleycorn (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
3
John Barleycorn (Karton Kapak) pdf indir

Jack London’ın ölümünden dört yıl önce yazmaya başladığı ve yayımlandığında büyük tartışmalar çıkaran John Barleycorn, yazarın son başyapıtı kabul edilir. Jack London eşi Charmian’ın da önerisine dayanarak, bütün bir ömrüne, yaratıcılığına olduğu kadar yıkımlarına da eşlik eden alkol kullanımıyla acımasız bir hesaplaşmaya girişir. Otobiyografik bir bakışla kendi çalkantılı yaşamının ve karakterinin derinlerine inen yazar için söz konusu “zehir”, insanın evrensel çelişkilerini, bu arada erkeklik durumunu ayrıntılarıyla ortaya koyan bir mercek haline gelir. Jack London’ın bu özel ve klasik yapıtını açıklayıcı notlarla da zenginleştirerek, bütün boyutlarıyla okura sunuyoruz.
 

John Barleycorn (Karton Kapak) isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bağdat’ın Aslanları pdf indir başlıklı makalemizde Bağdat’ın Aslanları indir, Bağdat’ın Aslanları oku ve Bağdat’ın Aslanları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

John Barleycorn (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.