Kaç Kaç Gezmece Öyküler pdf indir

tarafından
5
Kaç Kaç  Gezmece Öyküler pdf indir

Erhan Merdanoğulları 1957 yılında Bakırköy’de dünyaya geldi. İlk orta ve liseyi Kültür Koleji’nde okudu. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesinden Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. Çeşitli yerli ve Uluslararası firmalarda Proje Müdürü, Satış Müdürü, Bölge Müdürü ve Genel Müdür sıfatı ile görev aldıktan sonra 2003 yılında Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. firmasından Elek-tronik Güvenlik Marmara Bölge Müdürü olarak emekli oldu. Halen danışmanlık ve bilirkişilik konularında hizmet vermektedir. 1982 yılında Neşe Ülgen ile evlendi. 1983 doğumlu Deniz adında bir oğ-lu 2014 doğumlu Ata adında bir de torunu var. Dernekler, vakıflar, kooperatifler ile hayatı hep sosyal ilişkiler, gönüllülük ve yardım-laşma ile geçen Erhan Merdanoğulları buralarda kazandığı birikim-leri bir kitap haline dönüştürmeye karar verdi.
 
Hayata değişik bir pencereden bakmaya çalışan Erhan Merdanoğulları yaşadıklarını bir başka lezzetle okuyucusuna sunuyor. Aslında, hani kötü, hatta berbat olaylar, aradan zaman geçtikten sonra insanı güldürür ya; işte Erhan Merdanoğulları bunu yakalamayı çok iyi başarmış. Bazen aman Allah’ım şimdi ne olacak derken bir bakmışsınız kahkaha ile gülüyor buluyorsunuz kendinizi. Öykülerin aniden bitmesi ve sonucu okuyucuya bırakması da Fransız filmlerini anımsatıyor size. Dönüp aynı öyküyü bir kez daha okuyorsunuz böyle bitmemesi lazım deyip. İşte Erhan Merdanoğulları da zaten sizden bunu istiyor. Siz bütün öykülerin kahramanısınız aslında bunu da ayrıca hissedeceksiniz.
 

Kaç Kaç
Gezmece Öyküler isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Merdanoğulları tarafından yazılmış ve KAVİM YAYINCILIK yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rima pdf indir başlıklı makalemizde Rima indir, Rima oku ve Rima pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaç Kaç Gezmece Öyküler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.