Kaçkın Ruhlar pdf indir

tarafından
36
Kaçkın Ruhlar pdf indir

İnsanlığın eski normallerindeki din, siyaset, kültür, ahlak, vatan, devlet ve aile kurumları değişip, dönüşürken yeni insanımsı varlıkların yeni normallerinde bunlardan hiç biri olmayacak gibi görünüyor.
Dinsiz, vatansız, ailesiz, devletsiz ve insani değerlerin olmadığı dijitalizm ya da evren kültürlü farklı bir yeni dünya düzenine hızla geçiliyor. Uyulmalı mı, yoksa mücadele mi edilmeli?
İşte asıl mesele bu.
X, Y ve Z… Ya sonra?
Z’den sonra ne gelecek?
Z kuşağı dediğimiz kuşak, kayıp kuşak mı, yoksa bizlerden farklı düşünen, araştıran, sorgulayan, kendi kültürünü oluşturmaya çalışan, başkaldıran şanslı bir kuşak mı?
Dijitalizm ve Z kuşağının ele alındığı bu kitap, dijital çağ ve Z kuşağını tüm çıplaklığıyla ortaya seriyor. Ayrıca gelecekteki muhtemel senaryolarla ilgili ip uçları veriyor.
Kaçkın Ruhlar, Tayyip Yelen’in ilginç bir o kadar da dramatik bir romanı.
 
 

Kaçkın Ruhlar isimli 226 sayfadan oluşan kitap ; Tayyip Yelen tarafından yazılmış ve ANEMON YAYINLARI yayınevinin 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yüzyılın Skandalı pdf indir başlıklı makalemizde Yüzyılın Skandalı indir, Yüzyılın Skandalı oku ve Yüzyılın Skandalı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçkın Ruhlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.