Kanatlanan Kalemler pdf indir

tarafından
6
Kanatlanan Kalemler pdf indir

Bir bekleyiş durmadan… Kuşlar uçmak için kanadı, güle hasret bahçeler baharı, bağrı çatlamış bir toprak yağmuru bekler… Gönül serin bir duyguyu, kuytusunda bir sözcük bir dili ve bir kalem bir kâğıdı.
Ve bekler her bekleyen bir limanın ucunda kızıl ufka bakarak.
Bir bekleyiş ki kurşun rengi bulutlardan yağmurlar çıkarır, yağmurlardan gökkuşağını ve bir tırtıldan binbir çeşit renkte kelebekleri. Ki biliriz her bekleyiş bir sabır ister.
Ve yine biliriz ki sabırla olgunlaşır meyveler. Sabırla bekleyen on ağaç, sonunda meyvesini verdiler. O her bir meyve ki dalında, her biri kendi tadında. Bir olup birlikte
olup, birbirlerinden güç aldılar.
Kanatlandık bir kelebek misali gökyüzünün uçsuz maviliklerine. Ardımızda hoş seda bırakmak birde güzel bir iz… Bir seda ki duyulması için şiirlerini esirgemeyen tüm şair dostlarımıza teşekkür ederek, bu güzel eserin şiir sevdalısı okuyucularımızın gönül dünyasında bir emanet olarak kalması temennisiyle… Kanatlanan Kalemler Sizlerle…
 
 

Kanatlanan Kalemler isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve KADRAN YAYINEVİ yayınevinin 08.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Toplu Öyküler / John Cheever (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Toplu Öyküler / John Cheever (Ciltli) indir, Toplu Öyküler / John Cheever (Ciltli) oku ve Toplu Öyküler / John Cheever (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanatlanan Kalemler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.