Kapitalizm Dini pdf indir

tarafından
10
Kapitalizm Dini pdf indir

İnsanların birçoğunu, kendileri farkında olmadıkları halde etkisi altına almış bir din vardır. Bu, kendini açıkça tanıtmayan, gizli bir dindir. Hiçbir yazılı kuralı yoktur. Adı bile konmamıştır. Fakat insanların hareket ve tavırlarını, düşüncelerini kontrolü altına alır. Pek çok kimse şuurunda dahi olmadan hayatı boyunca bu dinin kurallarını uygular, bu dinin emir ve yasaklarına göre yaşar. Bu din, Müslümanlık, Hıristiyanlık, Musevilik, Budizm, Hinduizm değildir. Bu dine uyan kimseler sorulduğunda belki, “Ben Müslümanım” ya da “Ben Hristiyanım” veya “Ben Budistim” diyebilirler. Bazı kişiler dinsiz hatta ateist de olabilirler. Fakat her biri, aslında bu gizli dinin mensubudur.
 

Kapitalizm Dini isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Evren Cemil Çayırlı tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 17.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Alternatif Sosyal Politikalar Üzerine Söyleşiler pdf indir başlıklı makalemizde Alternatif Sosyal Politikalar Üzerine Söyleşiler indir, Alternatif Sosyal Politikalar Üzerine Söyleşiler oku ve Alternatif Sosyal Politikalar Üzerine Söyleşiler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kapitalizm Dini pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.