Kara Elmasın Laneti pdf indir

tarafından
26
Kara Elmasın Laneti  pdf indir

ERKAN ATLIHAN
1965 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğretimini Yenimahalle Çalışanlar, ortaöğretimini ise Şentepe Lisesinde tamamladıktan sonra, 1985 yılında JAMYO’ dan, 1998 yılında da Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. J. Astsubayı olarak ülkemizin çeşitli yerlerinde görev yaptıktan sonra, 2005 yılında kendi isteğiyle emekli olan yazar, otuz yılı aşkındır yağlıboya resim çalışması yapmakta ve kitap yazmakta olup, iki adet karma yağlı boya resim sergisine katılmıştır. Yazarın, ‘’BİR ZAMANLAR GÜNEYDOĞU’DA 85’LİLER, YARIM KALMIŞ AŞK VE HAYATLAR, 85’LİLER ANADOLU’DA, KEKİK VE KAN KOKAN TOPRAKLAR, ARAF’TA KALDIM ANNE, BATIDAN DUYULMAYAN SESSİZ ÇIĞLIKLAR ve KARA ELMASIN LANETİ’’ isimli yayımlanmış kitapları bulunmaktadır. 
Yazar tarafından bu kitapta; kömür madeni işletmeciliği ve kullanımının insanlara ve doğaya verdiği zarar ile toplumumuzdaki yozlaşma, her türlü şiddet ve çarpık ilişkiler üzerinden anlatılmıştır.  
 

Kara Elmasın Laneti isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Erkan Atlıhan tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cemile (Kutulu Özel Baskı) pdf indir başlıklı makalemizde Cemile (Kutulu Özel Baskı) indir, Cemile (Kutulu Özel Baskı) oku ve Cemile (Kutulu Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Elmasın Laneti pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.