Kara Keşiş pdf indir

Kara Keşiş pdf indir

Küçük oğul, henüz doğmamış büyük oğlunu öldürmüştü Âdem’in. Katil olamayacak kadar masumdu üstelik. Bilmek istiyordu babasını. Yeni gün yaklaşırken, gece ve aydınlık iç içeydi. Bulundukları koyu saran şekiller hâlâ bulanıktı. Ağaçların, kayaların silueti, olmayan varlıkları yaratıyordu. Alacakaranlık gücünü yitirmeden cesaretini topladı. Geçmiş olan bilinmeden ortak gelecek olamazdı. Tamam, dedi, eşlik edebilirim sanırım. Sen genç bir zeytin fidanısın, bense ölü bir dal parçası.

Birkaç saatlik rüyalar satın alan, yanlış yollarda yürüyen, yorulan, insanlığı öldürüp kurtuluşa ermek isteyen, deliren, kendine yabancılaşan, sorgulayan, gerçekle yüzleşen karakterlerin öyküleri…
Adnan Ifran, ilk öykü kitabında Kara Keşiş’inin nedenlerini, insanlığın unutulmuş birlikteliğini, inancı ve hayatı sorgulayan, felsefi düşünüşün küçük okulunu öyküleriyle buluşturan bir anlatıcı.
 

Kara Keşiş isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Adnan İrfan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tutiname (Cep Boy) (2 Cilt) pdf indir başlıklı makalemizde Tutiname (Cep Boy) (2 Cilt) indir, Tutiname (Cep Boy) (2 Cilt) oku ve Tutiname (Cep Boy) (2 Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Keşiş pdf indir - indir