Karanlık Çağ (Kızıl İsyan 5) (Ciltli) pdf indir

tarafından
31
Karanlık Çağ (Kızıl İsyan 5) (Ciltli) pdf indir

ÖNCE ZİNCİRLERİ KIRDI, SONRA DÜNYALARI… 
 
GÜNEŞ SİSTEMİ’NDE KESİN OLAN TEK ŞEY İHANET… 
VE İSYAN YENİ BİR KARANLIK ÇAĞ’A GİRMEK ÜZERE. 
 
Korku, İsyan’ın umutlarını köreltirken dünyalar yeni bir Karanlık Çağ’a sürükleniyor. 
 
Bir asır boyunca Darrow renklere ayrılmış Toplum’a karşı bir isyanı yönetmiştir. Şimdi kurulmasına önayak olduğu Cumhuriyet tarafından kanun kaçağı ilan edilmişken Eo’nun hayalini gerçekleştirme umuduyla Merkür’de savaşmaya gitmiştir. Fakat gittiği her yere ölüm ve yıkım götürürken zincirleri kıran kahraman olmaya devam etmesi mümkün müdür? Yoksa onun yerine bir başka efsane mi yükselecektir? 
 
Sürgündeki vâris Lysander au Lune, Çekirdek’e geri dönmüştür. İnsanlığa tekrar barış getirme amacı gütse de Çekirdek’in hain Altın ailelerini birleştirmeyi başarmalı ve savaşla mahvolmuş Merkür’de Darrow’u yenmelidir. 
 
Ancak tehlikede olan sadece onların kaderi değildir. Luna’da Cumhuriyet’in Hükümdarı olan Kısrak, Cumhuriyet’i kocasının bayrağı altında toplamaya çalışmaktadır. Siyasi düşmanlarla çevresi sarılıyken kocasını zamanında kurtarabilecek midir? 
 
Bir zamanlar Kızıl bir mülteci olan Lyria ihanetle suçlanmaktadır ve tek umudu hiç beklenmedik yeni müttefiklerle kaçmaktır. 
 
Cumhuriyet’e karşı yeni bir tehdidin emriyle kaçırılan Pax ve Electra kurtarılmak için bir hırsız olan Ephraim’e güvenmek zorunda kalır, Ephraim ise kendini kurtarmak için onlara mahkûmdur. 
 
İttifaklar değişir, çözülür ve tekrar kurulurken güç de el değiştirmektedir. İsyan’ı Karanlık Çağ’a gömebilecek bu fetih oyununda her oyuncu tehlike altındadır. 
 
 
“Romanın olay örgüsü patlamaya hazır bomba gibi. Brown elinde bombayla sırıtarak durmuş, pimi çekip fırlatması için ona meydan okumamızı bekliyor adeta.” 
NPR 
 
“İsyana, toplumsal huzursuzluğa ve fedakârlıklara dair destansı bir roman.” 
Orlando Sentinel 
 
“Brown Karanlık Çağ’da ne kadar büyük bir usta olduğunu kanıtlıyor.” 
The Geekiary 
 
“Pierce Brown, kahramanlarının eylemlerinin sonuçlarını keşfetme merakı olan bir yazar. Her devrimin bir bedeli vardır ve kimse sonsuza dek kahraman kalamaz… Karanlık Çağ ilginç karakterler, hızlı olay örgüsü, aksiyon ve hiç kimsenin gerçekten güvende olmaması, kimsenin düşündüğünüz gibi çıkmaması geleneğini sürdürüyor.”
The Mary Sue
 
 

Karanlık Çağ (Kızıl İsyan 5) (Ciltli) isimli 960 sayfadan oluşan kitap ; Pierce Brown tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Karanlık Çağ (Kızıl İsyan 5) (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.