Karanlık Gölgeler pdf indir

tarafından
4
Karanlık Gölgeler pdf indir

Haftalarca süren yolculuğun ardından haydutların eline düşen beş arkadaş, zindanda çıkan bir isyanın sonucunda canlarını kurtarırlar. Kaldıkları yerden yolculuklarına devam ederler. Tam rahata ermişken bu kez de uzaydan gelen Karanlık Gölgeler ile karşı karşıya kalırlar. Ne kılıçları ne de okları, hiçbir işe yaramaz.
   Bir yolunu bulup onlardan da kurtulurlar. En sonunda Mor Dağ’a ulaşır, Saklı Mağara’yı bulurlar. Hiç beklemedikleri bir anda hazinenin başında Mağara Ejderhası ile burun buruna gelirler. Ölümü göze alarak hazineyi alıp kaçarlar. Akıllara durgunluk veren tehlikelerin ardı arkası kesilmez. Aylar süren maceraların sonunda köylerine ulaşırlar.
   Barış Kalesi’ni yeniden inşa ederek, atalarının ruhlarıyla buluşurlar. Köylerinde inanılmayacak kadar büyük işler başarırlar. Bölgenin en güçlü kabilesi haline gelirler. O andan itibaren yepyeni bir hayat başlar.
 

Karanlık Gölgeler isimli 247 sayfadan oluşan kitap ; Nihat Gökmen tarafından yazılmış ve HAZER YAYINEVİ yayınevinin 13.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Karanlık Gölgeler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.