Karanlık Okyanus Serdengeçti pdf indir

tarafından
4
Karanlık Okyanus  Serdengeçti pdf indir

İllegal bir dünyanın içine doğan Hazel Saraç, küçük yaşlardan itibaren gerçekleştirdiği kusursuz operasyonlarla devletin tam karşısında durarak yalnızca Türk istihbaratının değil, dünya çapında birçok istihbarat kurumunun takip listelerinin ilk sıralarında yer aldı. İstemediği kadar yasa dışı işlere karışırken, kaçtıkça sonu gelmeyen bir bataklığın arafında karanlığa kapıldı.
Yıllar sonra kapıldığı karanlık onu yutmak yerine yeni bir ışık yaktığında artık karşısında yakacak, yıkacak, yok edecek tehlikeli bir sevda vardı…
O, avucuna aldığı kurbanlarını acımadan öldüren devletin en karanlık yanı, aldığı her cana karşılık yeni bir hayat veren bir doktor. O, Kamer Güney Soykıran.
“Gözlerindeki masumluğa öylesine kandım ki arkasına sakladığın acımasız kadının varlığını göremedim, iz bırakan.”
Türk istihbaratının yıllardır peşinde olduğu azılı bir suç örgütü, dördüncü sınıf tıp öğrencisi genç bir kız tarafından yavaş yavaş avuç içine alınırken; bu tehlikeli oyunun sonunda verilen kayıplar her iki taraf için de büyük sorunlar yaratacaktı.
Ve…
Oyun başladı…
 

Karanlık Okyanus
Serdengeçti isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Asi Mavera tarafından yazılmış ve PAROLA YAYINLARI yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Olsun pdf indir başlıklı makalemizde Aşk Olsun indir, Aşk Olsun oku ve Aşk Olsun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karanlık Okyanus Serdengeçti pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.