Karanlık ve Aydınlık pdf indir

tarafından
5
Karanlık ve Aydınlık pdf indir

Bir edebiyat eserinde sizi utandırmayan, aksine size kanatlandıran bir aşk hikayesine ne dersiniz? Florence Barclay’ın “Karanlık ve Aydınlık” adlı romanı tam da bu ilhamla yazılmıştır. Bu eser, aşkı, arkadaşlığı, dostluğu ve ailevi ilişkileri bilinçli ve idealize edilmiş bir duygu hareketi olarak ele alır ve bunları her insanın yaşamında canlı tutar.Yazarın amacı, güzeli, doğruyu ve iyiyi yaşamak ve yaşatmak; kötülükle ve suçla mücadeleyi asil bir heyecanla işlemektir. “Karanlık ve Aydınlık”, dünyada o kadar çok kötülük olduğu bir zamanda, insanların hayatında iyiliği ve erdemi canlı tutmaktadır.
 
                Roman, insan ruhunu, düşük bir seviyeye düşmeyi reddeden ve idealler aleminin ebedi yüksekliklerinde yaşamak isteyen herkese hitap eder. Barclay’ın bu başarılı çalışması, sizi yapay ve sahte bir dünyada değil, tamamen canlı ve insani bir dünyada yaşatır. “Karanlık ve Aydınlık”, özellikle sanat şaheserlerinden kutsallık ufuklarına yükselen evreleri ile, insan ruhunu en rafine ibadet duygularıyla arındırır ve hayatın her krizinden yeni mutluluklar aranması için yeni ufuklar açar.
 
                Eserdeki İngiliz hayatını betimlemesine rağmen, yazarın yeteneği ve eserin evrensel temaları, Türk okuyucuların da kendilerini bu dünyanın bir parçası olarak hissetmelerini sağlar. Florence Barclay’ın “Karanlık ve Aydınlık” romanını okurken, ‘ben de böyle düşünüyorum, böyle yaşamak istiyorum’ diyeceğinize eminiz. “Karanlık ve Aydınlık”, yüzyılın en seçkin eserlerinden biri olarak kabul edilen ve İngiltere’de büyük popülerlik kazanan bir roman. Sizin de bu eseri keşfetmenizi ve ‘Aydınlık’ aleminde yaşamanın tükenmez mutluluğunu deneyimlemenizi öneririz.
 
 

Karanlık ve Aydınlık isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Florence Louisa Barclay tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 04.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Karanlık ve Aydınlık pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.