Karantina Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf indir

tarafından
38
Karantina Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf indir

YALNIZLAR – KARANTİNA SERİSİ 1

Mezun Ol… Ya Da Olmaya Çalışırken Öl.

Erzak dolu paletler düşmeye başladı. Yere çarptıklarında parçalanıyor, içerisindekiler etrafa saçılıyordu. Helikopter geri çekilirken görünmeyen bir mekanizma gri kubbedeki açıklığı kapadı.
Etraftaki çocuklar dizildikleri okul duvarından fırlayıp dört bir yana dağılmış paketlere atıldılar.
Çocuklar, David’in etrafında erzakları elde etmek için boğuşuyor, birbirlerini tekmeliyor, tırmalıyordu.
David, lisenin bu kadar zor olacağını aklının ucundan bile geçirmemişti.

“Kusurlarına rağmen seveceğiniz karakterlerden beslenen  Karantina  insan doğasına bakışı ve gerçekçi üslubuyla farkını belli ediyor.”
VOYA 

“Okurları pişman etmeyecek bir distopya.”
School Library Journal 

Bu Okuldaki Çocukların Tek Amacı Popüler Olmak Değil, Hayatta Kalmak…

McKinley Lisesi’nde olağan bir gündür, ta ki devasa bir patlama okulu sarsana kadar. David Thorpe, İngilizce öğretmenini güvenli bir yere taşımaya çalışır fakat adam gözlerinin önünde ölür. Ve bu sadece başlangıçtır.
Bir yıl geçmiş, Mckinley Lisesi karmaşaya sürüklenmiştir. Tüm öğrenciler, onları yetişkinlere karşı ölümcül hale getiren bir virüs kapmıştır. Ordu okulu karantinaya almış, öğretmenlerin hepsi ölmüştür. Öğrencilerin gruplara ayrıldığı bu düzende grupsuz kalmak, ölmek demektir. David’in ise grubu yoktur ve tüm okula karşı yanında sadece kardeşi Will vardır…

AZİZLER – KARANTİNA SERİSİ 2

Hiçbir Şeyin Kilitli Kalmak Kadar Kötü Olamayacağını Düşünüyorlardı. Ta ki Kapılar Açılana Kadar…

Ordunun bir virüs salgını yüzünden karantinaya aldığı McKinley Lisesi on sekiz aydır savaş alanına dönmüştür. Kapılar sonunda açıldığında Will ve Lucy kâbusun sona erdiğini düşünür. Fakat gerçek çok farklıdır.
Okula gelen yeni öğrenciler ilgiyi üzerlerine çekerken Will ve Lucy kendilerine yeni gruplar bulurlar. Gerçek içki ve yiyeceklerle dolu, farklı gruplardan çocukların bir araya geldiği, hatta yakınlaşabildiği muhteşem bir parti, yeni ve daha kolay bir yaşamın habercisi gibi görünmektedir. Fakat çok geçmeden McKinley dünyasında durum kötüleşecek ve Will ile Lucy’nin hayatta kalabilmek için çok daha büyük bir savaş vermesi gerekecektir.
Dış Dünya.
Canlıların Hayatta Olduğu, Ağaçların Yetiştiği, Arkadaşlarınızın Sizi Öldürmeye Çalışmadığı Ve Havadan Toz Tadı Almadığınız Yer.
Dış Dünya Kapıları Artık Açıldı.

KAÇKINLAR – KARANTİNA SERİSİ 3

Mezuniyetten Sonra Her Şey Değişecek… 
“Gitme vakti geldi. İşler bu kadar uzamamalıydı. Dışarıdaki dünyanın buradan daha iyi olacağını söylemiyorum fakat yine de özgür olmalısınız. Bu durumla kendi başınıza mücadele etme, kendi seçimlerinizi yapma şansınız olmalı, burada birbirinizi parçalamamalısınız. Ama, bunu başarmak istiyorsak…” David’in ağzından çıkan her kelimeyi dikkatle dinliyorlardı. “Birlikte hareket etmemiz gerekecek.”

Kâbusa Dönüş… 

Bir virüs salgınının McKinley Lisesi öğrencilerini yetişkinlere ölüm saçar hale getirmesinin üzerinden iki yıl geçmiştir. Şiddet ve sapkınlığın cirit attığı, hiçbir kuralın olmadığı, habis Hilary’nin kontrolüne geçen karantina altındaki okulda kimse güvende değildir.
Will dışarı çıkmayı başarmıştır. Virüsten kurtulmuş, dışarıdaki yaşama alışmaya başlamıştır. David ise hayattadır. Kardeşler iyi geçinmektedir ve her şey iyiye gidiyormuş gibi görünmektedir.
Ama Lucy okulda tek başına kalmıştır. Ne çetesi ne arkadaşı ne de umudu vardır. Fakat sonra Kaçkınlar ona kirli kucaklarını açar.
Kaçkınlar ’da beterin beteriyle karşılaşmaya hazır olun.

Karantina Serisi Takım Set (3 Kitap) isimli 1072 sayfadan oluşan kitap ; Lex Thomas tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış pdf indir başlıklı makalemizde Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış indir, Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış oku ve Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karantina Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.