Katiller Vakti – Yaralı Krallık 1 pdf indir

tarafından
5
Katiller Vakti – Yaralı Krallık 1 pdf indir

SUİKASTÇI, SUİKASTÇIYLA YAKALANIR
 
“SIRADIŞI. HARiKULADE YAZILMIŞ, HIZI MÜKEMMEL AYARLANMIŞ VE KENDiNDEN EMiN. HARiKA BiR ÇIKIŞ KiTABI, OKUNACAKLAR LiSTENiZiN EN ÜSTÜNDE BULUNMASI GEREKEN HARiKA BiR KiTAP.”
James Islington, The Shadow Of What Was Lost’un yazarı
 
SUİKASTÇININ KARŞISINDA SUİKASTÇI
 
David Gemmell Ödülü’ne aday gösterilen yazar RJ Barker’ın ilk romanı Katiller Vakti, suikastçının karşısına suikastçıyı çıkarıyor. Gizemli bir sihrin gölgesinde bir krallığı yok edebilecek bir komplonun perdesi aralanıyor.
 
Ülkenin en iyi suikastçısının çırağı Girton Yumruk Ayak’ın insanların canını alma sanatıyla ilgili öğrenecek daha çok şeyi vardır. Fakat son görevi Girton’u çok daha büyük bir engelle karşı karşıya bırakır: Bir canı kurtarmak. Biri tahtın varisini öldürmeye çalışmaktadır ve hainin kim olduğunu ortaya çıkarmak Girton ile üstadına düşer. İç savaşın eşiğinde bir krallıkta ve yalanlarla dolu bir kalede hiç beklemediği düşmanlar, hiç istemediği dostluklar ve bütün ülkeyi yok edebilecek bir komployla karşılaşacaktır.
 
“Ölü tanrılar, tehlikeli bir sihir ve yeni bir soluk getiren ana karakter. Çok
eğlenceli.”
Peter Newman, The Vagrant’ın yazarı
 
“Elimden bırakamadım. Özgün, beni içine çeken bir dünya ve sevmemenin zor olduğu iki suikastçıyla Katiller Vakti okuması zevkli bir kitap. Daha fazlası için sabırsızlanıyorum!”
Melissa Caruso, The Tethered Mage’in yazarı
 
“Elinizden indiremiyorsunuz… fanteziyle gizemin mükemmel bir karışımı.”
–Fantasy Book Review
 

Katiller Vakti – Yaralı Krallık 1 isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Rj Barker tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 29.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Doktor Strange / Yemin pdf indir başlıklı makalemizde Doktor Strange / Yemin indir, Doktor Strange / Yemin oku ve Doktor Strange / Yemin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Katiller Vakti – Yaralı Krallık 1 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.