Katina Falı pdf indir

tarafından
6
Katina Falı pdf indir

Katina Falı’nı gizemli olduğu kadar gerçek kılan en büyük kehanet, destedeki her sembolün anlamı geçmişte yaşanmış gerçek olaylarla ilişkili olmasına ve kişi kartlarındaki karakterlerin yine geçmişte yaşamış birilerine tezahür etmesidir.
 
 
65 adet karttan oluşan Katina Destesi, birçok klasik tarot falı gibi İmparatorluk Haçı yöntemiyle açılsa da hepsinden tamamıyla farklıdır. Tüm tarot kartlarının her birinde sabit birer anlam varken, Katina’nın Destesi’nde hiçbir kartın asla tek bir anlamı olmaz. Kadim bilgilerin ve tecrübelerin aktarımlarıyla birlikte, semboller her zaman özgün ve yeni yorumlara açık hale gelmiştir. Falın okuması kartlardaki sembollerin anlam(lar)ı kadar sezgilerin kuvvetine de bakar. Deste’yi diğer fallardan ayıran bir özellik de bilindik fallar genel anlamlar üzerinedir ama Katina Falı’nda yalnızca şimdiki ve sonraki tüm duygusal ilişkilerinizin kilitli kapılarının anahtarlarını size cömertçe vermesidir. İçinde bulunduğunuz ilişkiniz, evlilik hayatınız ya da yıllar sonra yaşayacağınız aşk/lar hakkında size olumlu ya da olumsuz sıra dışı birçok ipucu verecektir fakat geleceğin o spiritüel karanlığını gün ışığına çıkarmak herkes için –bundan önce  olduğu gibi- hiç de kolay değil…
 
 
Destedeki kartların her birine inanın ve kulak verin…
 
 

Katina Falı isimli 175 sayfadan oluşan kitap ; Evangelia Volanis tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 20.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Katina Falı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.