Katli Vacip pdf indir

Katli Vacip pdf indir

Katli Vacip, laiklik ile din ve vicdan özgürlüğünün iki kardeş olduğunu da gözler önüne seriyor. Çünkü laiklik, en çok dindar yurttaşlarımızın inançlarının onlara bir bıçak gibi saplanmasını engelliyor. İnançlarını, sömürüden özgürleştiriyor. Yediğine, içtiğine, adımına, hatta cinselliğine bir şeyhin karar verdiği düzendeki ölümcül bağlanmanın, aslında hür inancı ortadan kaldırdığını bir fotoğraf karesine dönüştürüyor.
BARIŞ TERKOĞLU
Elinizdeki kitap kendi yarattıkları çamurda boğulanlar kadar, istismar çarkına itiraz edenlerin ve irini patlatmak isteyenlerin de toprak altına atılmasını anlattı. Asıl azmettirenlerin sorgulanması için cesur bir ilk adımdı, atıldı. Şimdi, tarikatları bir sivil toplum kuruluşu gibi yutturmaya çalışanların aslında hangi suçları da örtbas ettiklerini gördünüz. Artık sır değil ve siz de biliyorsunuz. O halde bu değerli gazetecilik kitabındakileri unutmamak göreviniz. Zira, yarının adil düzeni için bir savcının masasında açılacak dosyanın ilk harflerinden birini okudunuz.
BARIŞ PEHLİVAN
 

Katli Vacip isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Fethi Yılmaz tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 21.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Görmüş Edebiyatçı Avrupa Konulu Gezi Kitapları Üzerine Bir İnceleme pdf indir başlıklı makalemizde Avrupa Görmüş Edebiyatçı Avrupa Konulu Gezi Kitapları Üzerine Bir İnceleme indir, Avrupa Görmüş Edebiyatçı Avrupa Konulu Gezi Kitapları Üzerine Bir İnceleme oku ve Avrupa Görmüş Edebiyatçı Avrupa Konulu Gezi Kitapları Üzerine Bir İnceleme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Katli Vacip pdf indir - indir