Kaygı ve Endişe pdf indir

tarafından
9
Kaygı ve Endişe     pdf indir

Kontrol edemediğiniz kaygınızla daha kolay bir şekilde baş etmek istiyorsanız, bu çalışma kitabı tam size göre! Bilişsel Terapi’nin kurucusu Dr. Aaron T. Beck ve Klinik Psikolog Dr. David A. Clark, bu kitapla etkinliği kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımını ve tekniklerini sizlere sunuyor. Bu kitap, kaygı tetikleyicilerinizi belirlemeyi, sıkıntıya yol açan düşüncelere meydan okumayı, korktuğunuz durumlarla güvenli bir şekilde yüzleşmeyi ve kaygılı anlarınızda kendinizi gevşetebilmeyi pratik teknikler yardımıyla gösteriyor.Çalışma sayfaları, uygulamalar, bilimsel araştırmalar ve vaka örnekleri ile birlikte özenle hazırlanmış pratik bir başvuru ve uygulama kaynağı.. “Özellikle panik atak geçirenler, sosyal durumlardan korkanlar, kronik anksiyeteden şikayetçi milyonlarca insan için değerli ve erişilebilir bir kaynak.”
Richard G. Heimberg, Klinik Psikoloji Profesörü, Temple Üniversitesi
 

Kaygı ve Endişe isimli 386 sayfadan oluşan kitap ; Aaron T. Beck tarafından yazılmış ve PSİKONET YAYINLARI yayınevinin 14.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya pdf indir başlıklı makalemizde Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya indir, Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya oku ve Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaygı ve Endişe pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.