Kayıp Varis pdf indir

tarafından
7
Kayıp Varis pdf indir

Aşk, çalamayacağın tek şeydir.
 
Nessa Griffin ailenin gözbebeğidir. İçinde büyüdüğü mafya dünyasına göre fazla şefkatli ve nazik olan Nessa, bu mafya imparatorluğunda hiçbir rol üstlenmez. Hem evde hem de son derece rekabetçi bale topluluğunda kendini kanıtlamak adına çabalar.
 
Mikolaj Wilk, Chicago’nun en gaddar suçlularından biridir ve intikam peşindedir. Onu Varşova sokaklarından kurtaran üvey babasına yapılanların hesabını mutlaka soracaktır. Mikolaj, intikam planının bir parçası olarak Nessa’yı kaçırır ve onu çürüyen, eski malikânesinde esir tutar. Genç kadın, ailesinin suçlarının bedelini ödemeyi hak etmez; ne yazık ki bu dünyada kurt, ne kadar nazik ve masum olursa olsun kuzuyu yer.
 
Ancak Mikolaj, Griffin ailesinin değer verdiği her şeyi yok etme planları yaparken, kendisini esirine kapılmış halde bulur. Bu balerinin danslarının sadece ona özel olmasını istemeye başlar. Nessa ise kendisini kaçıran adamla yaşadığı tutkulu gerilimin içinde kaybolmuştur. Bu sırada, aralarındaki çarpık ilişki yeni, korkutucu şekillerde gelişir.
 
Nessa, aşka yenik düşmeden önce Mikolaj’ın canavar etiketinin altındaki kalbi bulabilecek midir?

 
 

Kayıp Varis isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Sophie Lark tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 20.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Kayıp Varis pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.