Kederin Vahşi Kıyısı Yenilenme Ritüelleri ve Yas Tutmanın Kutsal Çalışması pdf indir

Kederin Vahşi Kıyısı  Yenilenme Ritüelleri ve Yas Tutmanın Kutsal Çalışması pdf indir

Ünlü psikoterapist Francis Weller, yas tutma sanatında ustalaşmak üzerine yazdığı bu lirik el kitabında, kaybın acısından korkmak yerine onu kabul ederek ağırladığımız zaman karşılaştığımız yeni canlılığı açığa çıkarıyor. Yaslı insanlarla çalışanlar, sevdiği birisini kaybedenler, gezegenimize yapılan durmak bilmeyen yıkımın yasını tutanlar ya da bir ömür boyu birikmiş travmalardan mustarip olanlar, burada hikâye ve şiir yoluyla sunulan dönüştürücü içgörüler için müteşekkir olacaklardır. Weller, yas ve şükran ile keder ve mahremiyet arasındaki samimi ilişkiye dikkat çekiyor. Bize, en büyük armağanların genellikle kaçındığımız şeylerde saklı olduğunu gösteriyor ve yası, hayatı daha dolu yaşamamıza ve sevmemize izin veren bir güce dönüştürmemize yardımcı olacak güçlü araçlar ve ritüeller sunuyor.
 

Kederin Vahşi Kıyısı
Yenilenme Ritüelleri ve Yas Tutmanın Kutsal Çalışması isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Francis Weller tarafından yazılmış ve BUTİK YAYINCILIK yayınevinin 15.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Jane Casey Polisiye Set 3 (3 Kitap) pdf indir başlıklı makalemizde Jane Casey Polisiye Set 3 (3 Kitap) indir, Jane Casey Polisiye Set 3 (3 Kitap) oku ve Jane Casey Polisiye Set 3 (3 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kederin Vahşi Kıyısı Yenilenme Ritüelleri ve Yas Tutmanın Kutsal Çalışması pdf indir - indir