Kelimeler Alıyorum pdf indir

tarafından
5
Kelimeler Alıyorum pdf indir

İhtiyar, bir daha görmeyeceği bu muhafızların kapısını açtıkları şehre adımını attığında çoktan gece çökmüş, herkes evine çekilmişti. Onu ertesi gün öğle vaktine kadar gören olmadı. Fakat öğle vakti güneş tam tepedeyken, şehri yakıp kavuruyorken, çalışanlar ter içinde işlerinin başında, evdekiler sıcaktan bir köşede sızmış uyumaya çalışırlarken, şehrin doğusundaki mahallenin toprak yollarında toz kaldırarak yürüyen ihtiyarın avaz avaz bağıran sesi duyuldu.
‘‘Kelimeler alıyorum! Kelimeler! Kelimeler alıyorum!’’
 

Kelimeler Alıyorum isimli 228 sayfadan oluşan kitap ; Fahrettin Bilge Keyvanoğlu tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 17.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anadolu’nun Kültür Muhafızları 6 / Efes Antik Kenti Meryem’in Altın Tacı pdf indir başlıklı makalemizde Anadolu’nun Kültür Muhafızları 6 / Efes Antik Kenti Meryem’in Altın Tacı indir, Anadolu’nun Kültür Muhafızları 6 / Efes Antik Kenti Meryem’in Altın Tacı oku ve Anadolu’nun Kültür Muhafızları 6 / Efes Antik Kenti Meryem’in Altın Tacı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler Alıyorum pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.