Kendine Güven: Her Koşulda Nasıl Rahat Olunur? pdf indir

tarafından
11
Kendine Güven: Her Koşulda Nasıl Rahat Olunur? pdf indir

Kendine Güven:
Her Koşulda Nasıl Rahat Olunur?
 
Rahat bir kişiliğe sahip olmasına rağmen hata yapabileceği fikriyle dehşete kapılan ve iş hayatında profesyonel ilişkilerden kaçınan Martine ve sevilmeye değer olmadığını düşündüğü için romantik ilişkilerden kaçan başarılı iş kadını Capucine… İkisinin tek bir ortak noktası var: öz güven eksikliği.
 
Kendini ifade edememe, reddedilmekten korkma, gelecekten ve insanlardan çekinme, kişinin bilgi birikiminden yahut değerinden şüphe duyması… Bu tarz sorunlar öz güven eksikliğinin habercilerindendir. Öz güven eksikliği, belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösteren, çok yönlü bir kavramdır. Baskıcı bir eşle yaşamak, size kendinizi değersiz hissettiren bir sevgiliye sahip olmak, katı ve hiyerarşik kuralları olan bir şirkette çalışmak gibi pek çok durumdan muzdarip olabilirsiniz ve bunların hepsi kendinize duyduğunuz güveni sarsmaya yetecek kadar yaralayıcı durumlardır.
 
Deneysel psikoloji alanında yürütülen son çalışmaların ve otuz senelik psikiyatri geçmişinin ışığında Isabelle Filliozat birtakım güçlü ön yargıları yıkıp biz okurlara davranışlarımızın ardında yatan nedenleri daha iyi anlamamız adına yeni yollar gösteriyor. Aynı zamanda Filliozat, bizlere hem kendimizle hem de etrafımızdaki insanlarla daha rahat ilişkiler kurabilmemize ve öz güvenlerine imrendiğimiz kişilerin sırlarını keşfetmemize yardımcı olacak alıştırma önerileri de sunuyor.
 

Kendine Güven: Her Koşulda Nasıl Rahat Olunur? isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Isabelle Filliozat tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 09.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? pdf indir başlıklı makalemizde Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? indir, Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? oku ve Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kendine Güven: Her Koşulda Nasıl Rahat Olunur? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.