Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf indir

tarafından
3
Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf indir

Tekin Toklucu, ilk kitabı “Kendini ve Hayatı Önemse”de verdiği mücadeleyi ve elde ettiği başarılarının hayata nasıl değer kattığını okurları ile paylaşarak onların yaşamlarına dokunmak istemişti.
Otobiyografisinin devamı olan “Kendini ve Hayatı Bırakma” adlı bu kitapta aynı mücadele, aynı başarı örneklerini sergilerken ve hayatın dikenli yollarını aşarken, ruhunda oluşan derin yaraları nasıl sardığını toplumsal ve sportif olaylara tutunarak nasıl iyileştiğinin en güzel örneklerini vermiştir.
Hiç yaşayamadığı gençlik tutkunlarını, orta yaş sorumlulukları olduğu dönemde denemeye çalışırken yapılan hataların yanı sıra işveren olarak personele patron disiplinini uygulamamanın çalışanlar tarafından istismar edilişini deneyimleri ile okuyucularına aktarmaktadır.
 
Yazar;
Birçok şeyi bildiğimizi sanmamıza rağmen tecrübeleri ile bizlere her daim ışık tutan ebeveynlerimizin nasihatlerinin ne kadar değerli ve dikkate alınması gerektiğini örneklemektedir.
 
Yazarın, okuyuculara aktarmak istediği ana fikir;
İnsanın, kendini ve hayatını önemsemesi gerektiği, her şeye rağmen mücadeleyi ve de sevdiklerini bırakmamasıdır.
 

Kendini Ve Hayatı Bırakma isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Tekin Toklucu tarafından yazılmış ve FENİKS KİTAP yayınevinin 28.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.