Kimsesiz Çocuk pdf indir

tarafından
23
Kimsesiz Çocuk pdf indir

Paris’e çalışmak için giden köylü bir taş işçisi tarafından bebekken sokakta bulunan küçük Remi, artık sekiz yaşındadır. Öz annesi sandığı “Barberin Ana” ile birlikte köydeki küçük evlerinde mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ta ki Paris’teki işini kaybeden üvey babası bir gün dönüp ona gerçeği söyleyene kadar…
      
Üvey ailesi tarafından artık bakılamayacak olan küçük Remi, Vitalis isminde bir sokak sanatçısına kiralanır. Onlara eşlik eden yetenekli üç köpek ve bir maymun ile gösteriler yaparak ülkenin dört bir yanını dolaşmaya başlar. Bu sırada başından geçen maceralar ve talihsizlikler ona hayatı öğretirken öz ailesine ait gerçekler tek tek yüz üstüne çıkmaya başlar.  
        
Yolculukları sırasında dostluğu, umut etmeyi ve paylaşmayı öğrenen Remi’nin heyecan dolu yaşamına tanıklık ederken bazen hüzünlenecek bazen güleceksiniz. Her yaştan okuyucuya hitap eden bu sevgi dolu romanı bir çırpıda okuyacaksınız.
 

Kimsesiz Çocuk isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Hector Malot tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cem Sultan’ın Türkçe Divan’ının Psikolojik Tahlili pdf indir başlıklı makalemizde Cem Sultan’ın Türkçe Divan’ının Psikolojik Tahlili indir, Cem Sultan’ın Türkçe Divan’ının Psikolojik Tahlili oku ve Cem Sultan’ın Türkçe Divan’ının Psikolojik Tahlili pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimsesiz Çocuk pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.