Kırmızı Yol pdf indir

tarafından
10
Kırmızı Yol pdf indir

Kur’ân-ı Kerîme nasıl yönelirsen, onda onu bulursun. O, hâlinin tercümanıdır. Kur’ân-ı Kerîm oku ve kendini seyret. Duyu organların sakinleşecek, kendini tanıyacak ve varoluş gerçeğini göreceksin. Bakışlarının, duyuşlarının, koklayışlarının, tadış ve dokunuşlarının bambaşka haberler getirdiğine şahit olacaksın. O zaman şehadetin makbul olacak, Kelime-i Şehadetin hakikatini anlayacaksın. Bu anlayışla, Kur’ân’ı getiren Habercinin yolunda yürüyecek, kendi içinde uzun bir sefere çıkacaksın. Nesne ve olayların sana göre şekillendiğini, senin anlamlandırmanla anlam kazandığını göreceksin. Kendinde, kendine ulaşmak için yürüdüğün bu yola, Muhammedî Yol denildiğini öğreneceksin. Ancak bilenlerin, bildikçe büyüyenlerin, büyüdükçe alkış ve sevgi yerine sorumluluk alanların, sorumluluk karşısında küçülüp yok olanların yürüdüğü  Kırmızı Yol
 

Kırmızı Yol isimli 269 sayfadan oluşan kitap ; İdris Yılmaz tarafından yazılmış ve MÜŞAHİD YAYINEVİ yayınevinin 16.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İman İle Bilinir pdf indir başlıklı makalemizde İman İle Bilinir indir, İman İle Bilinir oku ve İman İle Bilinir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırmızı Yol pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.