Kıvılcım Yürekli Kadınlar pdf indir

tarafından
4
Kıvılcım Yürekli Kadınlar pdf indir

1954 yılında Kırşehir/ Çiçekdağı / Çopraşık köyünde doğdum. Küçükken Yozgat/ Şefaatli İlçesine taşındık.İlçenin Merkez ilkokul olan Fatih ilkokulundan mezun oldum. Girdiğim öğretmen okulları sınavı sonunda, HASANOĞLAN ATATÜRK ILKÖĞRETMEN okulunu kazandım. 1974 te yedi yıllık okulu bitirdim, sonra Eskişehir Eğitim Enstitüsünün F.K.B öğretmenliğini, sonra da A.Ö.F Biyo-loji bölümünü bitirdim.Ankara ve Eskişehir köylerinde görev yaptım. Üç kızıma eğitim bayrağını teslim edip emekli oldum. Çanakkale’nin sevimli beldesi beş torunumla mutlu bir hayat sürüyorum. 2016 da Facebook’un Hasanoğlan Mezunları sayfasına okul anılarımızı yazmamla ‘’ANILARIMLA HASANOĞLAN’’ kitabım ortaya çıktı. Okulumun; fiziki, sosyal ve eğitim yöntemlerini, öğrencilerin 12 yaşından 19 yaşına kadar geçirdiği evreleri anlatan ‘’BİR ÖĞRETMEN YETİŞİYOR’’ ikinci kitabım çıktı. Anı ve roman hem de belgesel niteliğindeki kitabım çok ilgi gördü. Basıma hazırladığım ‘Kıvılcım Yürekli Kadınlar’ kitabımda, ‘Kadın ve Eğitim’ konularına yer verdim.
 
 

Kıvılcım Yürekli Kadınlar isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Şehriban Tuğrul tarafından yazılmış ve YAZI DÜKKANI YAYINLARI yayınevinin 02.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Sanat ve Felsefe Üzerine Diyaloglar pdf indir başlıklı makalemizde Aşk Sanat ve Felsefe Üzerine Diyaloglar indir, Aşk Sanat ve Felsefe Üzerine Diyaloglar oku ve Aşk Sanat ve Felsefe Üzerine Diyaloglar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kıvılcım Yürekli Kadınlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.