Kıvılcımla Alev Arasında (Işıltı Serisi – 2.Kitap) (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
17
Kıvılcımla Alev Arasında (Işıltı Serisi – 2.Kitap) (Karton Kapak) pdf indir

Sevgili Büyükannem Freddıe Bir Defasında Bana, Dünyadaki Tüm Korkuyu Ve Dehşeti Şeytan’ın Yarattığını Söylemişti. Fakat Şeytan’ın Kendisi De Bir Keresinde Kulağıma, Bizi Korkutan Birini, Ağlatan Birinden Çok Daha Kolay Affedebileceğimizi Fısıldamıştı. Ve Rıver Bana Her İkisini De Yaşatmıştı.
 
O günden sonraki aylarımı bekleyerek geçirdim. Yavaş yavaş çürüyen malikânemizin geniş verandasında, uçurumun dibindeki küçük gizli plajımızda, o hain misafir evinde…  Üstelik sabırsızlanmaya başlamıştım. Geçen yaz, aşkı ve dehşeti aynı anda tatmıştım ve bu duygu damağımda hoş bir tat bırakmıştı. Şimdiyse bir yere gitmek istiyordum. Herhangi bir yere… Bir şeyler olsun istiyordum. Kemiklerime kadar korkudan titremek ve korkularımla yüzleşmek istiyordum. Yaralanmak istiyordum.    Yara bere içinde kalmak…
 

Kıvılcımla Alev Arasında (Işıltı Serisi – 2.Kitap) (Karton Kapak) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; April Genevieve Tucholke tarafından yazılmış ve PARODİ YAYINLARI yayınevinin 14.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Krallar ve Soytarıları - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik (Hava Şömiz) pdf indir başlıklı makalemizde Krallar ve Soytarıları - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik (Hava Şömiz) indir, Krallar ve Soytarıları - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik (Hava Şömiz) oku ve Krallar ve Soytarıları - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik (Hava Şömiz) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kıvılcımla Alev Arasında (Işıltı Serisi – 2.Kitap) (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.