Kız Kardeşler pdf indir

Kız Kardeşler pdf indir

Kız Kardeşler merceğini sadakat, takıntı, kıskançlık gibi ikircikli meselelere doğrultan kışkırtıcı, ayrıksı bir roman. Dışarıdan alışılageldik gibi görünen, hatta “Ne var canım bunda” dedirten olaylar bir evliliği ne kadar etkileyebilir? Bir kadının, kocasının eski eşinin izini sürmeye başladığı o tuhaf anla başlayan olaylar karmaşık bir ilişkinin geçmişine uzanıyor. Tek bir ilişki ikiye, üçe, dörde katlanıyor, büyüdükçe büyüyor ve sonunda kaçınılmaz sona, şiddetli bir patlamaya ulaşıyor. Lily Tuck, sarsıcı darbeleri ardı ardına savurduğu bu çarpıcı romanında gündelik hayatın sıradan anlarını mucizevi bir şekilde aktarmadaki maharetini sergiliyor.
 
“Kız Kardeşler minimalist bir başyapıt… Lily Tuck küçük bir çantada dünyanın yükünü taşıyabilen bir yazar…”
Eugenia Williamson, Boston Globe
 
“Yazarın güzelliği, nefaseti bulmakta gösterdiği yetenek okuyuculara Marguerite Yourcenar ve Marguerite Duras’yı hatırlatacak.”
Los Angeles Review of Books
 

Kız Kardeşler isimli 159 sayfadan oluşan kitap ; Lily Tuck tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 07.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Muhammed Kamil Hüseyin ve Karyetu’n Zalime Adlı Romanı pdf indir başlıklı makalemizde Muhammed Kamil Hüseyin ve Karyetu’n Zalime Adlı Romanı indir, Muhammed Kamil Hüseyin ve Karyetu’n Zalime Adlı Romanı oku ve Muhammed Kamil Hüseyin ve Karyetu’n Zalime Adlı Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kız Kardeşler pdf indir - indir