Kız, Yılan, Diken (Ciltli) pdf indir

tarafından
6
Kız, Yılan, Diken (Ciltli) pdf indir

Her masalın başladığı gibi bir varmış, bir yokmuş.
Dokunuşlarına kadar zehirli olan bir prenses varmış.
 
Ancak bu, ailesinden uzakta, sadece kendi bahçesinde güvenle yaşayan Soraya için bir masaldan ibaret değil. O, gizlenmek zorunda olan ve ailesinin onu herkesten sakladığı bir prenses.
 
İkiz kardeşi Sorush’un evleneceği gün yaklaşırken Soraya’nın bir karar vermesi gerekir: Hayatında ilk kez gölgelerinden çıkıp insanların içine karışmaya hazır mıdır?
 
Hayatı boyunca elde etmek için kıvrandığı ve onu özgürlüğüne kavuşturabilecek bilgiye sahip bir iblis zindanlarında yatıyordur. Öte yanda ise ondan korkmayan, zehrinin altında yatan kişiyi anlayan genç bir adam vardır.
 
Soraya dünyadaki yerini biliyordur ancak verdiği kararlar hiç de ummadığı gibi sonuç verince kim olduğunu ve neye dönüştüğünü sorgulamaya başlar.
 
İnsan ya da iblis.
Prenses ya da canavar.
 
MELISSA BASHARDOUST
 

Kız, Yılan, Diken (Ciltli) isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Melissa Bashardoust tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 23.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Karabağ'da Savaşan Kadınlar pdf indir başlıklı makalemizde Karabağ'da Savaşan Kadınlar indir, Karabağ'da Savaşan Kadınlar oku ve Karabağ'da Savaşan Kadınlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kız, Yılan, Diken (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.