Kızıl Kardelen 1 / Güneşin Öptüğü Kız pdf indir

tarafından
5
Kızıl Kardelen 1 / Güneşin Öptüğü Kız pdf indir

“Bu kıza Güneşin Öptüğü Kız demekte yerden göğe kadar haklılardı. Güneşin sıcaklığı kadar yakıcı, bir al kardeleninki kadar büyüleyici kokusu vardı.”
 
Ata yurtları Kafkasya’dan Osmanlı İmparatorluğu’nun bağrına göç eden Çerkez kavminin beylerinden birinin asi, erkek kardeşlerinden bile daha savaşçı ruhlu kızı Kardelen; kendini çirkin ve lanetli görse de, babasının gözünde yüzünü peçelerle saklayacak kadar güzeldi.
Babasını öldürdükleri için Çerkez kavmine nefret duyan, acımasız, gaddar ve hayatı sadece savaş meydanlarında geçmiş bir Osmanlı yüzbaşısı olan Kara Bey de, padişahın emriyle Çerkez beyinin kızı Kardelen’i karısı yapmak zorunda kalacak, peçe taktığı için lanetli ve kusurlu olduğuna inandığı bu kızın maskesini düşürecekti.
 
Kızıl Kardelen ile Kara Bey’in zorluklarla dolu aşklarını okurken, aşkın aynı zamanda ölümcül bir savaş olduğunu bir kez daha hissedeceksiniz.
 

Kızıl Kardelen 1 / Güneşin Öptüğü Kız isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Şeyma Demir tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 28.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ol Dost Yunus Emre pdf indir başlıklı makalemizde Ol Dost Yunus Emre indir, Ol Dost Yunus Emre oku ve Ol Dost Yunus Emre pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızıl Kardelen 1 / Güneşin Öptüğü Kız pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.