Kokunun Hukuken Korunması pdf indir

tarafından
49
Kokunun Hukuken Korunması pdf indir

Bu kitap bir taraftan akademik çalışma niteliğinde olup, diğer taraftan da hukuk pratisyenlerine mevcut hukuki durumun özetini çıkarmayı amaçlamıştır. Araştırılan konu Kokunun Hukuken Korunması olmuş olsa da, bu kitap, kokunun hangi halinin korunup, korunmadığını, hangi hukuk sisteminde ve ne şekilde korunabileceğini cevaplamaktadır. Yazar, güncel mevzuat, içtihat ve doktrinin ışığında, Türk Hukuku yanısıra, Fransız, İspanyol ve A.B.D.’nin hukuk sistemine de değinmiştir. Bir tezden yola çıkan çalışma, “koku” konusunu sadece marka hukuku açısından değil, aynı zamanda da eser hukuku, patent hukuku ve haksız rekabet hukuku açısından da değerlendirmiştir. Dileriz bu kitap hukukçu ve kozmetik sektöründeki çalışanlara hizmet eder ve yeni çalışmalara vesile olur.
 

Kokunun Hukuken Korunması isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Av. İhsan Osman Yarsuvat tarafından yazılmış ve PLATON HUKUK yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Birlikte Kefalet pdf indir başlıklı makalemizde Birlikte Kefalet indir, Birlikte Kefalet oku ve Birlikte Kefalet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kokunun Hukuken Korunması pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.