Kongo Blues pdf indir

tarafından
7
Kongo Blues pdf indir

Morgan, Kongo kökenli, Brükselli bir caz piyanisti. Tropiklerde geçen çocukluğunun görüntülerini hafızasından kovmuştur. Beklenmedik bir karşılaşma hayatını değiştirene kadar. Bir sabah bir konserden dönerken, bahçe duvarına yığılmış genç, beyaz bir kadın bulur. Birkaç yıl önce ölmüş karısına feci derecede benzeyen bu kadını, donarak ölmesini önlemek için eve alır ve yardımcı olur. İsmi Simona’dır ve kalacak bir yere ihtiyacı vardır.
Kısa süre sonra, Simona’nın gizemli ve öngörülemeyen davranışları, Morgan’ın içindeki bazı ürpertici anıları uyandırmaya başlar. Tesadüfi bir karşılaşma olarak başlayan ilişki, olağanüstü oranlarda bir arayış için işaret fişeği olur.

Kongo Blues, merak unsurunu bir an olsun eksik etmeyen bir roman.
 

Kongo Blues isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Jonathan Robijn tarafından yazılmış ve EPONA KİTAP yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bozkırın Tezenesi Bir Garip Neşet pdf indir başlıklı makalemizde Bozkırın Tezenesi Bir Garip Neşet indir, Bozkırın Tezenesi Bir Garip Neşet oku ve Bozkırın Tezenesi Bir Garip Neşet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kongo Blues pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.