Korku Vadisi (Ciltli) pdf indir

Korku Vadisi (Ciltli) pdf indir

Sir Arthur Conan Doyle’un akıl yürütme yeteneği çok güçlü Edinburglu bir öğretmenden esinlenerek yarattığı Sherlock Holmes karakteri ilk kez 1887’de yayımlanan Kızıl İpucu’nda boy gösterdi. İngiliz edebiyatının en canlı karakterlerinden biri olan Holmes, piposu, şapkası ve kendine özgü giysileriyle farklı bir dedektif olarak daha sonra pek çok romanda okuyucunun karşısına çıktı. Arkadaşı Dr. Watson ve düşmanı Prof. Moriarty ile birlikte birçok filmin de kahramanı olarak ün kazandı. Doyle’un yazdığı tarihi romanlar ve tiyatro oyunları Sherlock Holmes’un kazandığı ünün gölgesinde kaldı.
Holmes’un ele aldığı karmaşık cinayetler, karşılaştığı suçlular, sahte ipuçları, çaresiz kalmış kanun adamları, yalan söyleyen tanıklar, rastlantılar, dedektifin gözlem gücü, zekâsı ve ulaştığı umulmadık çözümler zevkli bir kurgu içinde, akıcı bir üslupla edebiyatın klasikleri arasına katıldı.
 

Korku Vadisi (Ciltli) isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Sir Arthur Conan Doyle tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 17.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sevinçli Hüzünler pdf indir başlıklı makalemizde Sevinçli Hüzünler indir, Sevinçli Hüzünler oku ve Sevinçli Hüzünler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korku Vadisi (Ciltli) pdf indir - indir