Korkunç Beyaz pdf indir

Korkunç Beyaz pdf indir

İbrahim Halil Çelik, daha ilk kitabında, dile ve kurguya hâkimiyetiyle okurunu hikâyesine bağlıyor. Kıvrak, kısa, hızlı, kuşatıcı bir üslubu var. Birkaç fırça darbesiyle karşımıza hüzünlü, çarpıcı bir portre çıkartmasını biliyor. İlk cümleden son cümleye kadar bizi metnin harareti içinde tutuyor. Söz iktisadını önemsiyor. Ayrıca muhafazakâr edebiyatın girmekte zorlandığı “netameli”, “riskli” alanlara doğru açıyor kalemini. Bir hayat kadınının geçmişiyle ve yanlışlarıyla yüzleşmesinden barmen olmak isteyen delikanlıya kadar, hayatın kirine, pasına bulaşmış kahramanları öykünün malzemesi yapmaktan çekinmiyor. Korkunç Beyaz; dili, kurgusu ve içeriğiyle öykü okurunun ilgisini fazlasıyla hak ediyor
 

Korkunç Beyaz isimli 103 sayfadan oluşan kitap ; İbrahim Halil Çelik tarafından yazılmış ve İZ YAYINCILIK yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan George Orwell pdf indir başlıklı makalemizde George Orwell indir, George Orwell oku ve George Orwell pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korkunç Beyaz pdf indir - indir