Korkunç Bir Fal Rus Öyküleri pdf indir

tarafından
7
Korkunç Bir Fal  Rus Öyküleri pdf indir

Korkunç Bir Fal, Rus edebiyatının altın yılları olarak görülen 19. yüzyılda yaşamış ve yalnızca ulusal değil, dünya edebiyatına da önemli eserler kazandırmış altı büyük Rus yazarın, etkisi okuduktan sonra da süren çarpıcı öykülerinden oluşan bir derleme. Varlıklı, yoksul; kalabalık, yalnız; soylu, sıradan ve daha birçok farklı özellikten Rus insanının yaşamı üzerinden yüzyılın panoramasının çizildiği bu derlemenin merak uyandıran öyküleri yer yer ürpertiyor, yer yer güldürüyor; kimi zaman da günümüzde hâlâ kafaları kurcalayan yaşama dair soruları hatırlatıyor.
Puşkin’den Karamzin’e, Rus edebiyatının en değerli öykü anlatıcılarının eserlerinin toplandığı Korkunç Bir Fal, 19. yüzyıl Rusya’sı ve edebiyatına, daha fazlası için iştah kabartan bir başlangıç niteliğinde.
#dünyaklasikleri #rusklasikleri #yaşam #ondokuzuncuyüzyılrusyası #macera #korku #delilik #hüzün
 

Korkunç Bir Fal
Rus Öyküleri isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 22.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mevlid Hikayeleri pdf indir başlıklı makalemizde Mevlid Hikayeleri indir, Mevlid Hikayeleri oku ve Mevlid Hikayeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korkunç Bir Fal Rus Öyküleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.