Korkuyorum Kaptan pdf indir

tarafından
7
Korkuyorum Kaptan pdf indir

Neden ağlıyorsun şimdi?” diye sordu hayret içinde.
İşaret parmağımı gözaltıma götürdüm, ıslaktı. Sol gözüm yanağımı birkaç damla gözyaşıyla usulca okşamıştı fark ettirmeden. Kendi kendine, bana sormadan “şıp” diye yuvalarını terk etmişti birkaç damla… Bu sırada sessizce beklemeye devam ederken bardağıma rakı doldurdu Elçin. Ne kadar rakı, ne kadar su ve kaç tane buz koyduğuma dikkat etmiş, tam sevdiğim gibi servis etmişti içkimi. Sorusuna cevap verebilmek için neden ağladığımı önce kendime itiraf etmeliydim. Sanırım rahat hissetmem için beni balkonda yalnız bıraktı. Geri döndükten sonra ninemin sevgili çiçeklerini sulamaya başladı.
“Arada gelip sulamalısın bu güzelim canları. Kurur giderler vallahi,” dedi.
Merhametliydi Elçin. Düşünceliydi. Sessiz sessiz bir şeyler söyledi çiçeklere, yapraklarını okşadı onların. O, çiçekleri sularken elimi bir kez daha yanağıma götürdüm.
“Babam,” diye girdim söze. “Ben babamı öldürdüm.”
 

Korkuyorum Kaptan isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Selim Eraydın tarafından yazılmış ve PAN YAYINCILIK yayınevinin 27.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Üsküp’den Urumçi’ye Gönül Coğrafyamızdan Hatıralar pdf indir başlıklı makalemizde Üsküp’den Urumçi’ye Gönül Coğrafyamızdan Hatıralar indir, Üsküp’den Urumçi’ye Gönül Coğrafyamızdan Hatıralar oku ve Üsküp’den Urumçi’ye Gönül Coğrafyamızdan Hatıralar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korkuyorum Kaptan pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.