Korona ve Yeni Dünya Düzeni pdf indir

tarafından
4
Korona ve Yeni Dünya Düzeni pdf indir

Koronavirüs pandemisi, bize ders olsun. Küreselciler boş durmayacaklar. Yeni virüsler, yeni salgınlar, yeni aşılar ve çipler gelebilir. İklim değişikliği yalanı altında yeni kıtlık senaryoları uygulanabilir. HAARP teknolojisi ile olağanüstü doğa olayları tetiklendirilip insanlar çaresizliğe itilebilir. Daha da önemlisi ekonomik krizler çıkarılıp; insanlar çaresiz bırakılarak kaos ortamına girebiliriz. Bize düşen uyanık olup tuzağa düşmemektir.
Yüce Allah Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyuruyor: ”Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz” (Hucurat Suresi 6. Ayet)Her duyduğunuza, gördüğünüze inanmayın. Sorun, soruşturun, sorgulayın… TV’den de uzak durun.
Yeni Dünya Düzeni denilen sistem “Tek devlet, tek yönetim, mülkiyetsiz, cinsiyetsiz ve dinsiz, özgürlükleri elinden alınmış insanların faşizmle yönetildiği bir dünya.
Sabırsız milletiz biz. Geleceğe yönelik bir projeden bahsedilse inanmak istemeyiz, ya da abartılı gelir bize… Söyleyeni de ya komplocu ya da paranoyak ilan ederiz. Olmadı feleket tellalı deyip çıkarız işin içinden. Halbuki geleceğe yönelik Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak isteyenler bizim gibi sabırsız değiller ve planlarını yaparken onlarca yıl sonrasını düşünerek yaparlar. Eğer planlarında bir aksama olursa da mutlaka bir B planları olur. Belki B planıyla süreleri uzar ama asla vazgeçmezler. Uyanık olmalıyız.
 

Korona ve Yeni Dünya Düzeni isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Özgen tarafından yazılmış ve SİMER YAYINEVİ yayınevinin 13.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Korona ve Yeni Dünya Düzeni pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.