Korsan Çıkmazı pdf indir

tarafından
7
Korsan Çıkmazı pdf indir

Uzak bir doğu ilinde kar kapıyı alır. Sobada ekmekler kızarır. Mütevazı odaları demli çay kokusu doldurur. Kırmalı elbiseler dikilir. Mahir amca Beethoven’ı anlatır. Dışarda büyük bir savaşın kan kokusu ve korkusu vardır.
İki küçük kız, Berni ile Meli, modernleşmekte olan bir ülkenin çehresini oluşturan Neyyire hala ve Mahir amcanın evinde erdemli insanlar olarak büyütülürler.
Hayatın karmaşık ve bazen zalim yüzü onları şaşırtsa da, doğru insan, dürüst insan olacaklardır. Korsan Çıkmazı büyüyüşün uzun bir öyküsüdür.
Nezihe Meriç’in 1960 yılında yazdığı bu sıcacık roman, erdemli insanın toplumsal rolünü anlayabilmek için, yeni okumalara her zaman açık. Erdemin anlamının giderek sislendiği yeni zamanlarda da…
 

Korsan Çıkmazı isimli 154 sayfadan oluşan kitap ; Nezihe Meriç tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 16.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Silgi Ruhu / Şöhret Doğruyol Sağbaş pdf indir başlıklı makalemizde Silgi Ruhu / Şöhret Doğruyol Sağbaş indir, Silgi Ruhu / Şöhret Doğruyol Sağbaş oku ve Silgi Ruhu / Şöhret Doğruyol Sağbaş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korsan Çıkmazı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.