Kötülerin Krallığı (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
34
Kötülerin Krallığı (Karton Kapak) pdf indir

İki kız kardeş.
Bir vahşi cinayet ve intikam arayışı…
Cehennem’in ta kendisi yeryüzüne inecek.
 
Emilia ve ikiz kardeşi Vittoria, fark edilmeden hayatlarını sürdürmek zorunda kalan ve sıradan insanların arasında yaşayan cadılardır. Bir akşam Vittoria, aile restoranlarının servis saatini kaçırınca Emilia onu aramaya çıkar ve dehşet verici bir olayla karşılaşır.
 
İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Emilia, karanlık büyülerin peşine düşmeye karar verir ve Cehennem Prensleri’nden Öfke ile tanışıp Cehennem’in kendisiyle yüzleşmek zorunda kalır.
 
Emilia, bu yolculuğunda, hiçbir şeyin kendisine anlatıldığı gibi olmadığını fark edecek, ailesi ve kendisi hakkındaki büyük sırları keşfedecektir.
 
Unutmayın, hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
 

Kötülerin Krallığı (Karton Kapak) isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Kerri Maniscalco tarafından yazılmış ve EPHESUS YAYINLARI yayınevinin 09.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan DC Comics: Teen Titans Go! Oyun Zamanı! pdf indir başlıklı makalemizde DC Comics: Teen Titans Go! Oyun Zamanı! indir, DC Comics: Teen Titans Go! Oyun Zamanı! oku ve DC Comics: Teen Titans Go! Oyun Zamanı! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kötülerin Krallığı (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.