Kuantum Çizgisinin Ötesinde pdf indir

tarafından
4
Kuantum Çizgisinin Ötesinde  pdf indir

Siber güvenlik, modern dünyanın en karmaşık zorluklarından biri haline gelmiştir. Her gün yeni bir tehdidin ortaya çıktığı bu alanda, bilgi ve deneyim sahibi olmak artık bir zorunluluk olmuştur. İsmail Orhan, bu eserinde, siber güvenliğin derinliklerine dalarak, kuantum teknolojisinin bu alandaki etkilerini detaylı bir şekilde inceliyor.
On iki yılı aşkın deneyimiyle Orhan, güvenlik operasyonlarından tehdit avcılığına, kırmızı ekip operasyonlarından siber adli tıbba kadar birçok alanda kazandığı bilgi ve deneyimlerini bu kitapta okuyucularla paylaşıyor. Türk Savunma Sanayii’nde edindiği kritik tecrübeler, uluslararası arenada gerçekleştirdiği projeler ve mentorluk faaliyetleri, bu eserin temel taşlarını oluşturuyor.
Siber güvenlikle ilgili merak ettiğiniz her şeyi, kuantum teknolojisinin bu alandaki potansiyel devrimlerini ve daha fazlasını bu kitapta bulacaksınız. İsmail Orhan’ın kaleminden, siber güvenliğin bugününe ve yarınına dair derinlemesine bir yolculuğa hazır mısınız?
 

Kuantum Çizgisinin Ötesinde isimli 90 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Orhan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Kuantum Çizgisinin Ötesinde pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.